Aktuality

Jiří Buchal o natáčení pořadu Utajený šéf v RD Rýmařov

Téma

RD Rýmařov

Publikováno

21. 05. 2024

Čtení

2 min

Sdílet

Web MediaGuru.cz věnovaný médiím a marketingu přinesl rozhovor s generálním ředitelem našeho výrobního podniku RD Rýmařov Jiřím Buchalem. Ten v něm mluví o zákulisí natáčení pořadu, marketingové strategii společnosti a aktuální krizi ve stavebnictví.

Z Jiřího Buchala se v poslední řadě dokumentární reality show Utajený šéf stal po zásahu maskérů řadový zaměstnanec. Díky tomu mohl společně s diváky nahlédnout do zákulisí výroby dřevostaveb a každodenního fungování RD Rýmařov. “Celý výrobní proces je propracovaný do nejmenších detailů, a protože jsme na trhu už přes padesát let, neměl jsem obavy pustit do výroby kamery TV Nova,” říká Jiří Buchal, jehož hlavní motivací pro účast v pořadu bylo na vlastní oči vidět, jak zaměstnanci pracují a jestli jsou správně nastavené všechny postupy, případně kde je potenciál ke zlepšení.

V rozhovoru se věnoval i dalším marketingovým aktivitám společnosti. Ty RD Rýmařov za poslední 2 roky výrazně posunul: “Velmi dobře nám funguje jak online, tak i offline, prezentace na veletrzích a pochopitelně reference. Každému dobře známé „word-of-mouth“ má u nás velmi silné zastoupení, které je do značné míry dáno právě množstvím realizací.” V komunikaci jako klíčovou vnímá autenticitu podniku, kterou zachytily i televizní kamery. “Dali jsme si hodně záležet na tom, aby mě nikdo nepoznal. Lidé, které v pořadu vidíte, neměli sebemenší tušení, že František, který je s nimi v partě, jsem ve skutečnosti já. Reálně mě překvapilo, jaké srdcaře ve firmě máme a nic se nedělalo jen pro samotný záběr,” doplnil generální ředitel spokojeně.

Závěr rozhovoru se týkal samotného jádra podnikání RD Rýmařov. I přes krizi ve stavebnictví, která trvá od roku 2022, dokázal v posledních letech výrobní závod vykázat tržby přes miliardu korun. “Ještě více jsme expandovali na západní zahraniční trhy, kde jsme realizovali nové zakázky a tento trend se nám daří rozvíjet i v letošním roce,” konstatoval Jiří Buchal. Jaké výsledky očekává za rok 2024? A v kolik musel kvůli natáčení vstávat? Nejen to se dozvíte v kompletním rozhovoru zde.