fbxl

(R)EVOLUCE ZDRAVÉHO BYDLENÍ

Dřevostavby pro CO2 neutrální budoucnost.

zjistit více

ESG řešení nejen pro developery nebo města

Dřevostavby RD Rýmařov, středoevropské jedničky a zároveň jedničky našeho portfolia, jsou kvalitním řešením zdravého bydlení nejen pro rodiny, ale i ESG cestou pro developery, stavební společnosti nebo města.

Vynikají rychlostí výstavby díky své modularitě a také úsporou energie.

Jsou (r)evolučním ESG řešením.

Klimatická neutralita

Dřevo je obnovitelný stavební materiál, který má jako jediný pozitivní vliv na emise oxidu uhličitého. Efektivně jej váže, do 1 m3 dokáže uzamknout až 1 tunu CO2. Díky využití udržitelných a certifikovaných materiálů dřevostavby RD Rýmařov splňují všechny požadavky na ekologickou výstavbu.

Rychlá výstavba

Na rozdíl od běžných staveb z betonu, které probíhají měsíce, montáž dřevostavby trvá několik dní. Celá výstavba je méně ekonomicky, energeticky i ekologicky náročná.

Energetická úspornost

Díky výborným tepelněizolačním vlastnostem dřeva a využití inovativních technologií ve výrobě, dřevostavby vynikají zásadní úsporou energií. Dřevostavby RD Rýmařov ve své základní výbavě obsahují tepelné čerpadlo i fotovoltaický systém, jejichž kombinace zásadně krátí provozní náklady.

Příjemné klima

Dřevo dokáže šestkrát lépe přijímat, rozvádět a udržovat teplo než třeba beton. Dřevěné stavby se proto rychleji vyhřejí a udržují příjemnou teplotu a vnitřní klima. Teplotu je navíc možné regulovat jen pouhým větráním, není nutné používat klimatizaci.

Recyklace a cirkularita

Poté, co dřevostavba doslouží svému účelu, je možné ji rozmontovat a dřevo recyklovat, nebo jej ve formě dřevní štěpky využít k topení či kompostování.

POJĎTE S NÁMI STAVĚT

 KLIMATICKY NEUTRÁLNĚ
 RYCHLE
 ENERGETICKY ÚSPORNĚ

Chcete i vy u vašich projektů dosáhnout rychlé výstavby
a být (r)evoluční z pohledu ESG?

Stačí vyplnit kontaktní formulář níže a obratem se vám ozveme.

Consent(Required)

Progresus Invest Holding s.r.o.

Adresa kanceláře:

The Flow Building
Václavské nám. 47,
110 00  Praha 1
Česká republika

IČ: 09932836

Kontakt pro média:

pr@progresus.cz

© 2022 Progresus Invest Holding