fbxl

RD Rýmařov na Festivalu architektury zaujal hravou koncepcí bydlení

8. 03. 2023

Náš výrobní závod RD Rýmařov minulý týden na Festivalu architektury, který probíhal od od 2. do 4. března v Brně, vystavil svou designovou novinku představující technologii budoucnosti pro rychlé a udržitelné bydlení.

Festival tematicky spojovaly nejnovější trendy ve stavebnictví, mezi které patří modulární stavby nebo stále populárnější glamping. RD Rýmařov se svou prezentací nemohl chybět a návštěvníkům představil svou hravou řadu modulových domů.

Moderní, rychlé a udržitelné,“ tak by se dal charakterizovat dojem, který získali zájemci o modulové stavby z prezentace RD Rýmařov. Domy překvapily svou obrovskou variabilitou a téměř neomezenými možnostmi z hlediska umístění na pozemcích. Ať už potenciální klienti hledali bydlení do přírody nebo k vodě, první samostatné bydlení pro děti či kvalitní řešení pro podnikání, náš výrobní závod jim svou nabídkou dokázal vyjít vstříc.

Chcete nahlédnout přímo do vystavovaného domu a dozvědět se o modulových stavbách RD Rýmařov více? Podívejte se na reportáž z festivalu zde.

Další aktuality

More news