fbxl

Naše podpora koňského póla pokračuje

18. 10. 2022

Pražská Chuchle bude opět hostit koňské pólo a my budeme jako jeho dlouhodobý partner u toho! V srpnu sklidil turnaj póla na písku pod vlajkou Progresus u diváků nebývalý úspěch. Tentokrát se hráči odeberou tradičně na trávník. Atmosféra však bude jistě neméně napínavá. PROGRESUS PRAGUE POLO EXHIBITION nabídne atraktivní exhibiční zápasy, které odstartují v rámci dostihového dne v Chuchli již 23. října 2022.

„Koňské pólo je nejen o výhře, ale hlavně o cti a tradici. Fascinuje nás svou historií, disciplínou i otevřeností k inovaci. Právě to máme společné. Tento sport, který je ve světě tradicí a u nás byl nedávno spíše raritou, si rychle nachází cestu k českým fanouškům. Letní pólo na písku to jen potvrdilo. Byli jsme nadšeni, kolik diváků srpnový turnaj přivítal a kolik pozornosti médií přinesl. Nyní jsme o to šťastnější, že můžeme podpořit jeho pokračování, PROGRESUS PRAGUE POLO EXHIBITION,“ říká Lukáš Zrůst, spoluzakladatel skupiny Progresus. 

PROGRESUS PRAGUE POLO EXHIBITION už radostně vyhlíží také Jan Průcha, viceprezident České asociace hráčů koňského póla, pro kterého byl již premiérový srpnový turnaj v Chuchli splněným snem. 

Stejně jako minule budeme moci společně fandit týmu v dresech Progresus a vychutnat si příjemný sportovní zážitek. V rámci exhibičního odpoledne budou představeny také plány na příští ročník PROGRESUS PRAGUE BEACH POLO 2023.

V Progresus stavíme na dlouhodobém partnerství, a to nejen ve sportu. Jsme rádi, že můžeme podpořit cestu koňského póla k srdcím českých diváků, ale i k těm, kteří chtějí sami usednout do sedla.

Poklusem klus! Těšíme se 23. října v Chuchli. 

Další aktuality

More news