fbxl

Martin Skalický na Real Estate Foru zaostřil na udržitelnou budoucnost realit

13. 10. 2023

Již 5. ročník konference Real Estate Forum pořádané advokátní kanceláří HAVEL & PARTNERS opět spojil významné české developery, investory, architekty i zástupce veřejné správy, kteří diskutovali o současných trendech nemovitostního trhu i budoucnosti realit. V jednom z panelů vystoupil také Martin Skalický, předseda poradenského týmu naší skupiny.

V debatě na téma ESG: Udržitelná budoucnost realit Martin Skalický zaostřil na významné aspekty udržitelnosti, které developeři zohledňují u svých projektů i na to, jak obtížné bude naplnit klimatický program EU související s bezemisním stavebnictvím. Konferencí dále rezonovala témata týkající se nového stavebního zákona, současné pozice komerčních nemovitostí na realitním trhu i toho, jakým směrem se reality ubírají po covidové krizi.

Děkujeme HAVEL & PARTNERS za úžasnou organizaci celé akce a všem hostům za velmi přínosné a inspirativní podněty k aktuálním trendům na trhu realit i jeho dalšímu směřování!

Martin Skalický, Progresus, Martina Matoušková, OM Consulting a Petr Opluštil, HAVEL & PARTNERS (zdroj: HAVEL & PARTNERS, foto: Josef Rabara)

Martin Skalický, Chairman of the Advisory Board Progresus (zdroj: HAVEL & PARTNERS, foto: Josef Rabara)

Další aktuality

More news