fbxl

Lukáš Zrůst v rozhovoru pro Premium Brno nejen o RD Rýmařov a projektech industriálních hal

30. 05. 2023

Lukáš Zrůst, spolumajitel skupiny Progresus, v rozhovoru pro magazín Premium Brno odhalil nejen to, jak se dařilo RD Rýmařov v roce 2022, ale i další detaily našeho vstupu na trh industriálních nemovitostí.

Loňský rok byl nejen ve stavebnictví ekonomicky náročný. Důvodem byly ceny stavebního materiálu i energií. „Díky schopnému vedení a zájmu našich skvělých zákazníků se nám ale podařilo tyto problémy překonat,“ popisuje Lukáš Zrůst rok 2022. Ten i přes nepříznivou situaci hodnotí jako velmi úspěšný. RD Rýmařov vyrostl nejen počtem vyrobených dřevostaveb, ale i obratem. Cílem pro další roky je zejména zvýšení podílu bytových domů ze dřeva i větší implementace dřeva u komerčních nemovitostí.

Rozhovor nabízí také detaily týkající se aktuálně probíhající výstavby průmyslové haly v Klášterci nad Ohří, na níž se skupina Progresus podílí ve spolupráci se společností GARBE Industrial Real Estate. Moderní logistické centrum v blízkosti německých hranic bude splňovat nejvyšší ESG standardy udržitelné výstavby průmyslových nemovitostí dle certifikace BREEAM na úrovni Excellent. „Už teď mohu prozradit, že máme prostory ze 70 procent pronajaté. O pronájmu zbývající kapacity haly nyní jednáme a věřím, že budeme mít jasno do několika týdnů,“ prozradil Lukáš Zrůst. Jaké jsou cíle naší skupiny v oblasti industriálního developmentu do budoucna? Na jaké trhy by chtěl RD Rýmařov dále expandovat? Nejen to se dozvíte v rozhovoru s Lukášem Zrůstem. Přečtěte si ho celý zde.

Další aktuality

More news