fbxl

Progresus je součástí Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech

2. 06. 2022

“Dobré scénáře nesmí zůstat na papíře… aby život stál za to!”

Letos jsme se stali hrdým partnerem 56. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Jsme potěšeni, že můžeme být součástí jedné z nejprestižnějších událostí v České republice a že můžeme podporovat českou kulturu.

Lukáš Zrůst, spoluzakladatel Progresus Invest Holding, vysvětluje, proč podporujeme právě KVIFF: „Dlouhodobé partnerství je důležitou součástí našich firemních hodnot. Navázání spolupráce s Karlovarským filmovým festivalem, který stejně jako jeden z našich výrobních závodů píše svou historii již více než 50 let, jako přirozené vyústění našeho rozhodnutí stát se dlouhodobým partnerem podporující českou kulturu.“ 

Dobré myšlenky nesmí zůstat jenom na papíře

Svět investic a svět filmu má hodně společného. Dobré myšlenky nesmí zůstat jenom na papíře! Na prvotní nápad navazují nitky příběhu až do podoby scénáře na jedné straně, nebo investičního záměru na druhé straně. A pak přijde rozhodující moment. Cítíte potenciál a najdete odvahu investovat spoustu peněz a úsilí. Když to klapne, zajistíte bohatství sobě, dalším investorům i celé společnosti. Karlovarský filmový festival je oslavou těch, kteří to opakovaně dokazují. To nám imponuje, a proto jej rádi podpoříme. 

Ponořte se s námi do filmových emocí! Těšíme se v červenci na Kolonádě!   

Další aktuality

More news