fbxl

Janka Borončová vede Real Estate Development

22. 09. 2022

Janka Borončová rozšířila řady Progresus. Od září zastává pozici ředitelky divize Real Estate Development. Janka je zkušenou specialistkou v realitním developmentu. Přichází ze společnosti Urban Survival, ve které měla na starosti oblast rezidenčních projektů a vyhledávání a posuzování příležitostí pro nové developerské projekty. Její mise v Progresus bude velmi podobná, jen s tím rozdílem, že většina realizovaných projektů bude na bázi dřevostaveb RD Rýmařov.

Jedním z mých hlavních cílů v Progresus bude změnit pohled širší veřejnosti na klasickou dřevostavbu a zároveň v lidech čím dál více podporovat zájem o udržitelné a zdravé bydlení. Právě dřevostavby jsou vzhledem k ESG, energetické pasivitě a rychlosti budoucností, o čemž svědčí i stále stoupající zájem o tento způsob developmentu,“ říká nová ředitelka Real Estate Developmentu, Janka Borončová a dodává: „Naše projekty už nejsou a nebudou pouze o výstavbě rodinných domů na bázi dřevostaveb, ale chystáme se stavět celé nové čtvrti, které budou splňovat dnešní požadavky na moderní a komunitní bydlení. Právě takové projekty máme nyní v přípravě a další chystáme.”

Janka vystudovala Stavební fakultu na univerzitě Žilinská v Žilině. Ve společnosti Prodex s.r.o. pracovala čtyři roky jako projektový koordinátor a projektový manažer. V roce 2020 pak nastoupila do již zmíněné společnosti Urban Survival, kde přes pozici projektové manažerky vypracovala na Head of acqusitions a získala potřebné znalosti a zkušenosti pro budoucí práci v Progresus.

Jako rychle rostoucí investiční skupina potřebujeme náš tým rozšiřovat o schopné a nadané manažery s odpovídajícími schopnostmi. S Jankou Borončovou jsme na straně našeho dodavatele přicházeli do styku několik měsíců a měli jsme tak možnost zjistit, jak se nám spolupracuje. A jsem opravdu rád, že jsme se nakonec domluvili a Janka od září posílila naše řady,“ říká Lukáš Foral, spoluzakladatel skupiny Progresus. 

Další aktuality

More news