fbxl

Dana Kryńska vede marketing a komunikaci skupiny Progresus Invest Holding

22. 06. 2022

Marketingová expertka Dana Kryńska přišla z Accolade do investiční skupiny Progresus. Jejím úkolem zde bude strategické řízení marketingu a komunikace celého holdingu a jednotlivých značek v portfoliu, do kterého spadá například jednička na trhu dřevostaveb RD Rýmařov. Jejím úkolem bude především uvedení nové značky na trh a budování jejího dobrého jména v souladu s vizí a strategií zakladatelů Lukáše Zrůsta a Lukáše Forala.

Dana má více než dvacetileté zkušenosti v oblasti marketingu a PR, a to jak v globálních, tak lokálních společnostech s přesahem na další trhy. Celý svůj profesní život se pohybuje ve světě investic a investičních fondů a v posledních pár letech také v oblasti nemovitostí. V minulosti působila mnoho let jako ředitelka marketingu investiční společnosti Pioneer Investments, kde se podílela na úspěšné fúzi s francouzskou Amundi a následně uvedla na trh nového hráče na poli investování. Na stejné pozici pak budovala značku Accolade a brand jejího fondu průmyslových nemovitostí, který se řadí mezi nejúspěšnější fondy na trhu.

„Progresus je skupina s velkými ambicemi, cílevědomými lídry a energií budovat úspěšné firmy. Definují ji tyto hodnoty: profesionalita, inovace, udržitelnost, a především respekt a lidskost. Majitelé investují do takových projektů, které souvisejí s kvalitami života a prospěchem pro celou společnost. V současné chvíli jsme odstartovali první fázi komunikace spojenou s naším partnerstvím KVIFF a dále intenzivně připravujeme strategii značek a celkovou marketingovou strategii. Věřím, že společně dosáhneme velkých úspěchů,“ říká Dana Kryńska.

Další aktuality

More news