fbxl

Evropský týden udržitelnosti v Progresus

29. 09. 2022

Mezi 20. a 26. zářím proběhl Evropský týden udržitelného rozvoje. Jakým jediným slovem by se dala vystihnout udržitelnost? Pro nás v Progresus je to respekt. Respekt k přírodě i společnosti, který je součástí naší DNA. Proto se i Týden udržitelnosti nesl v duchu ekologické a společenské odpovědnosti.

Celý týden jsme s naším výrobním závodem RD Rýmařov byli součástí veletrhu FOR ARCH, kde jsme představili zdravé bydlení současnosti. V pátek 23. září jsme se zapojili do Progresus dobrovolnického dne! Jeho cíl byl jediný. Pomáhat. Společnými silami jsme pomohli Divoké Šárce od odpadků, které do ní nepatří. Odměnou nám byl příjemný pocit, že jsme něco udělali pro přírodu i naši společnost.

Udržitelnost je pro nás v Progresus přirozenou cestou k podnikání, kterou nenaplňujeme jen v rámci Týdne udržitelnosti, ale po celý rok. Svými aktivitami chceme pozitivně ovlivňovat životní prostředí i život celé společnosti. Investujeme do udržitelných projektů pro šťastnější budoucnost nás i dalších generací. Všechny naše projekty jednoduše spojuje jediné. Slovo život. Protože udržitelnost není klišé, ale přirozený přístup k životu a zdravější budoucnosti.

Další aktuality

More news